Надихаємо та заряджаємо позитивом!

Нам дуже приємно, коли підтримати важливу тему нашого проекту WallFall зголошуються близькі друзі. Їхній особистий досвід дає змогу розширити уявлення про світ та потенціал кожної людини. Приклад людей, якими хочеться захоплюватися та надихатися:

Уляна Пчолкіна: доля цієї дівчини стала справжньою смугою перешкод. Однак завдяки високій адаптивності, креативному мисленню та цілеспрямованості Уляна перетворила її на захоплюючу пригоду, в якій значне місце посідає допомога іншим.

 Телеведуча, чемпіонка світу з пара-карате, фіналістка Miss Wheelchair World 2017, «Жінка України» у номінації «Соціальний внесок» приєдналася до Rockit weekend!, щоб зарядити нас енергією, поділитися досвідом, підтримати тих, кому потрібна сила, і посміятися над тим, над чим у нашому суспільстві зазвичай плачуть і ниють.

Татуся Бо надихає та відкриває світ нових можливостей за допомогою казок. На Rockit weekend! вона занурила дітей у казковий світ і влаштувала справжню школу казок, що перетворила всіх на суперменів із суперможливостями. Хіба не чудово? Кожна дитина мала змогу проявити свою фантазію та креатив.

Валентин Фречка, молодий науковець, який прагне змінити світ на краще, застосовуючи освітні та наукові інструменти для підвищення соціальної свідомості людей: «Я хочу допомагати людям і хочу бути у гармонії із ними та світом, я завжди мріяв мати власну фабрику та благодійний фонд. А взагалі усе життя хотів потрапити до США, та я постійно вагаюся, адже не дуже хочеться лишати нашу державу без можливості на нові зміни». Валентин є винахідником паперу нового покоління.На Rockit weekend! він розповів про власні проблеми та шляхи їх вирішення, як важливо бути наполегливим, як критичне мислення допомагає знаходити нові рішення та генерує цікаві ідеї.

 Особливим сюрпризом стала зустріч з Ігорем Кондратюком. Безперечно, Ігор не потребує особливого представлення, але нам хотілося би відзначити, що саме він, ще до того, як почалася українська епоха талант-шоу, першим звернув увагу на талановитих людей нашої країни і став передвісником масштабних телевізійних змін. Від 2003-го до 2008-го року Ігор є продюсером і співавтором програми «Шанс», що відкрила новий світ і нові можливості обдарованим учасникам. Далі були «Україна має талант» та «Ікс-Фактор». На Rockit weekend! Ігор розповів про те, як маленькі ідеї стають реальністю і змінюють цілий світ, що таке креатив і творчість для людини з математичним складом розуму, наскільки йому як батькові важливий культурний і художній розвиток його дітей.

Слава Фролова – ведуча українських теле- і радіопрограм, режисер, у минулому член журі талант-шоу «Україна має талант» на телеканалі СТБ, муза та засновниця Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України. Вона перша в Україні створила такий формат заходу як Арт-Пікнік – наймасштабніший соціальний культурно-освітній проект в Україні, та змогла поєднати різноманітні культурні напрями в одному місці.

 Спікери ділилися особистими кейсами, як нестандартні рішення та креативне мислення допомагають їм у реальному житті та чому творчість робить життя наповненим.