Дівчинка, яка нас надихає!

Коли наша команда організовувала Rockit weekend!, насамперед ми прагнули, щоб діти мали платформу, де можна реалізувати свій потенціал, максимально зануритися у світ креативу та свободи. Творчі студії, новітні школи, майстри об’єдналися заради того, аби дати дітям таку можливість.

Будь-хто міг долучитися та провести майстер-клас, лекцію, квест тощо.

Та найбільше нас вразила фіналістка конкурсу Rockit!, десятирічна Євангеліна Строєва, яка сама до нас звернулася та проявила бажання долучитися до арт-вихідних.

Дівчинка з неймовірним художнім талантом та тонким відчуттям прекрасного провела два майстер-класи для дітей молодшого та старшого віку, а також показала, якими графічними прийомами можна зробити картину ще кращою.

Євангеліна – студентка 4 курсу муніципального закладу вищої освіти «Київська академія мистецтв». Вона володіє різними техніками малювання: живопис, рисунок, гравюра, ілюструє книги. Дуже хоче здобути професійну освіту та стати видатною художницею.

Ми віримо в таланти наших дітей та підтримуємо їхні творчі досягнення, тому вже не перший рік надаємо дітям можливість проявити себе та стати частиною наших проектів. Ще у 2013 році на першомуАрт-Пікніку ми відкрили напрям – діти-волонтери.

Ми поважаємо наміри дітей бути соціально активними членами суспільства.

Талант наших юних учасників та їхнє бажання розвиватися надихає і мотивує не лише дітей, а й дорослих.