Відповіді на запитання

З 1 червня Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України розпочинає другий Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку Rockit!2019. Тема конкурсу: «Хороша людина: як це?». Прийом малюнків триватиме з 1 до 30 червня включно. До участі у проекті запрошуються діти віком від трьох до п’ятнадцяти років. Фіналісти будуть визначені у трьох вікових категоріях: 3-5 років, 6-9 років, 10-15 років.

Як взяти участь?

  1. Зареєструватися на сайті
  2. Заповнити спеціальну онлайн-анкету учасника
  3. Прикріпити скан-копію або фотографію малюнка, зроблену при денному освітленні з максимальною роздільною здатністю. Малюнок має відображати тему конкурсу «Хороша людина: як це?», та бути намальований на полотні або аркуші паперу формату А3 (ГОРИЗОНТАЛЬНО). Для реалізації ідеї учасник може використовувати будь-які матеріали та техніки.

Принцип прийому робіт: один email – один учасник. Один учасник – одна робота.

Якщо ви представляєте: інтернат, дитячий будинок, загальноосвітню державну школу, багатодітну сім’ю, центр реабілітації, спеціалізовані центри:

напишіть нам на пошту konkursmalunka@gmail.com або в соціальних мережах, і ми допоможемо вам зареєструвати необхідну кількість робіт на конкурс.

Посилання на FB – https://www.facebook.com/SlavaFrolovaGroup/

Якщо ви представляєте студію розвитку дитячої творчості:

запрошуємо вас зареєструвати вашу студію в нашому каталозі – це допоможе батькам зорієнтуватися при виборі студій. Реєстрація безкоштовна.

Також, ви можете підтримати проект:

  1.  будь-яким одноразовим благодійним платежем за цим посиланням
  2. або оформити підписку на щомісячний благодійний платіж посилання на який ви знайдете при реєстрації студії.

Кошти, отримані від благодійних внесків, йдуть на розвиток нової програми фонду WALLFALL на адміністрування, створення каталогу, корисного контенту, консультування, утримання та розвиток сайту.

Якщо ваша студія/школа зареєстрована в нашому каталозі та, роблячи щомісячний благодійний платіж, допомагаєте нашому сайту розвиватися, на знак подяки від нас ви отримуєте доступ до управління розгорнутою версією свого акаунта.

Це дає можливість заповнити та опублікувати більш детальну інформацію про вашу студію, розмістити відео, роботи учнів, посилання на сайт та соціальні мережі. Також з розгорнутої версії акаунту ви маєте можливість централізовано (за дозволом батьків) подати необмежену кількість робіт ваших учнів на конкурс Rockit!.

Як будуть визначатися фіналістів?

Фіналістів обирає наше незалежне жюрі.

Окремо один від одного, не обговорюючи роботи між собою, вони оцінюють та виставляють бали за 10 бальною шкалою. Сума всіх оцінок визначає рейтинг кожної роботи.

Після відбору 150-200 робіт, поїдуть на виставку у Польщу. Результати цього голосування будуть опубліковані на нашій сторінці 17 липня. Додатково усім переможцям будуть надіслані листи.

Як дізнатися чи пройшла модерацію моя робота?

Після того як ви загрузили роботу на сайт, вона знаходиться на затвердженні.

Якщо ваша робота відповідає усім умовам конкурсу, протягом декільох днів у вашому акаунті зявиться позначка “прийнято до участі в конкурсі”.

Якщо робота не відповідає умовам конкурсу, на вашу почту надійде лист про відмову з вказанням причини, а в  акаунті з’явиться відповідна відмітка.

У разі, якщо ви хочете поміняти роботу, надішліть нам запит на e-mail: konkursmalunka@gmail.com або зателефонуйте 0935313818. 

 

Якщо у вас є додаткові запитання – зателефонуйте нам: 0935313818!