Cтарт Rockit!2019

1 ЧЕРВНЯ СТАРТУЄ ПРИЙОМ РОБІТ НА ДРУГИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА

А чи знаєте ви, що майбутнє наших дітей залежить від того, наскільки вони вміють мріяти, фантазувати та креативно мислити? Щобільше творчої свободи буде в їхньому житті, то легше вони долатимуть труднощі мінливого світу, то більш щасливими й успішними виростатимуть.

З 1 червня Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України розпочинає другий Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка. Тема конкурсу: «Хороша людина: як це?» .
Прийом малюнків триватиме з 1 до 30 червня включно.
До участі у проекті запрошуються діти трьох вікових категорій: 3-5 років, 6-9 років, 10-15 років.

 Як взяти участь у конкурсі?

Для цього необхідно одному із батьків (опікуну) зареєструватися на сайті wallfall.org, заповнити спеціальну онлайн-анкету учасника, прикріпивши до неї скан-копію або фотографію малюнка, зроблену при денному освітленні з максимальною роздільною здатністю. Подати роботи для участі в конкурсі можна у період з 1 до 30 червня включно.

Реєстрація за посиланням – https://www.wallfall.org/rockit/

Які вимоги до конкурсних робіт?

Малюнок на тему «Хороша людина: як це?» повинен бути зображений на полотні або аркуші паперу формату А3 (горизонтальна орієнтація) та відсканований або сфотографований у максимально найкращій якості. Для реалізації ідеї учасник може використовувати будь-які матеріали та техніки.

17 липня буде оголошено 150-200 фіналістів. Роботи фіналістів візьмуть участь у виставках, які протягом року будуть подорожувати Україною та світом.

Стартова виставкова подія відбудеться у Кракові на Арт-Пікніку. Це перша виставка 150-200 робіт фіналістів 2019 року, в рамках програми святкування Дня незалежності України, що відбудеться за підтримки Генерального консульства України у Кракові!

До складу команди українського експертного журі входять:

Євген Карась – галерист, культурний діяч, арт-експерт, голова експертної ради Міністерства культури;Слава Фролова – засновниця Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України, українська телеведуча, журналіст, режисер;

Юрій Вакуленко – генеральний директор Національного музею «Київська картинна галерея» (Київська національна картинна галерея);

Семен Кантор – директор Музею сучасного мистецтва Одеси (МСМО);

Євген Березницький – організатор міжнародного форуму мистецтва Київського художнього тижня Кyiv Art Week;

Ганка Третяк – культурний діяч, кінорежисер, арт-куратор, засновниця арт-галереї-майстерні «ХудГраф».

Головна мета нашого конкурсу досліджувати креативне мислення дітей, провокувати дитячу креативність на цікаві творчі рішення та вимірювати зміни. Ми прагнемо, щоб кожна дитина зрозуміла: «своїм талантом та наполегливістю можна досягти будь-чого. Можливості безмежні»..

LET’S ROCKIT! TOGETHER