Фіналісти

Друзі без перешкод

Вероніка Куліченко

9 років, Новосілки

«Друзі без перешкод»

Я вважаю, що для хорошої людини дружба не має перешкод. Подругам на моїй картині не заважає інвалідний візочок гарно проводити час разом та бути благословінням одна для одної. Хороша людина здатна не бачити слабкості, вади та обмеження, вона здатна зазирнути глибше і побачити силу, красу та свободу душі.

Будівництво

Тарас Дзюбенко

4 роки, Київ

«Будівництво»

Привіт! Я Тарас Дзюбенко. Мені 4 роки. Я мешкаю в місті Києві. Я намалював "Будівництво". На малюнку будівельник робить добру справу - будує будинок, а прибульцям заборонено жити поруч з людьми. Добра людина - будівельник, тому що вона допомагає іншим людям. Я теж намагаюся робити добрі справи!

Космічний фестиваль

Наталія Лисогор

10 років, Кропивницький

«Космічний фестиваль»

Космонавти, ризикуючи своім життям, летять у космос і відкривають багато нового, - важливого і корисного для всього людства. В моій роботі космонавти - це символ першопроходців, досягнення і відкриття яких стали корисними для всіх людей нашоі планети. І, можливо, завдяки саме таким людям буде відкрито нові іншопланетні світи, а космічні фестивалі стануть звичною справою. Вважаю, що люди, які наближають майбутнє, є хорошими людьми. Папір, змішана техніка

Бабусині пиріжки

Вероніка Островська

5 років, Рівне

«Бабусині пиріжки»

На створення такого малюнку мене надихнула моя бабуся. Адже всі бабусі мають найдобріші серця, ніжні теплі, працьовиті руки. Саме бабусі печуть найсмачніші пиріжки. Найчастіше саме бабусі пестять , голублять дітей, виступають їхніми спільниками і захисниками. Саме такою і є, на мою думку, хороша людина.

Кредо хороша людина – це добра людина. Хто творить добро, той творить життя

Софія Арсененко

7 років, Драбів

«Кредо хороша людина – це добра людина. Хто творить добро, той творить життя»

Хороша людина- це така яка робить все добре на втіху людям. Адже ім`я Хороша людина можуть носити всі.

Хороша людина – приклад для дитини

Станіслав Міллер

11 років, Київ

«Хороша людина – приклад для дитини»

Хороша людина - це дорослий, який є прикладом для дитини.

Журі

Євген Карась

Євген Карась

галерист, культурний діяч, арт-експерт, голова експертної ради Міністерства культури України з питань сучасного мистецтва, Президент Асоціації діячів сучасного мистецтва України

Слава Фролова

Слава Фролова

засновниця «Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України», українська телеведуча, журналіст, режисер

Юрій Вакуленко

Юрій Вакуленко

генеральний директор Національного музею «Київська картинна галерея» (Київська національна картинна галерея)

Семен Кантор

Семен Кантор

директор Музею сучасного мистецтва Одеси (МСМО)

Євген Березницький

Євген Березницький

організатор міжнародного форуму мистецтва Київського художнього тижня «Кyiv Art Week»

Ганка Третяк

Ганка Третяк

культурний діяч, кінорежисер, арт-куратор, засновниця арт-галереї-майстерні «ХудГраф»

ROKIT 2018

Вартовий традицій

Ілля Калашніков І

10 років, м. Київ

«Вартовий традицій»

Привіт, мене звуть Ілля, я мешкаю у Києві і люблю малювати, я навіть вступив в цьому році до художньої школи! На своєму малюнку я хотів зобразити тура, який колись мешкав на території України, але нажаль був знищений. На тілі тура я зобразив українськи символи, традиції і навить мої улюбелені вареники :) Малюнок зроблен на картоні акриловими фарбами.

Український всесвіт

Вікторія Коберська

13 років, м.Здолбунів, Рівненська область

«Український всесвіт»

Свою країну я уявляю в образі бика, доброго та мужнього. Бик є символом бога землі, родючості, сили Сонця, а також фізичної сили, здоров'я і працелюбності. У своїй роботі я намагалась зобразити доброту, щирість та працелюбність українського народу у поєднанні з мужністю та енергією яку несе в собі бик. На задньому фоні, я намалювала кола, які уособлюють родючі, багаті на врожай українські поля пшениці, кукурудзи, соняшника та ін. Перед тим як розпочати свою роботу, я зробила декілька ескізів, вибрала кращий, далі перенесла ескіз олівцем на папір та виконала свій творчий задум маркерами та лінерами. Моя любов до мистецтва зародилася змалечку, коли я спостерігала за творчістю своєї мами (сучасного живописця) в її майстерні. З 4-х років я навчаюся в художній школі-студії, постійно займаюся живописом, пісочною анімацією, але останнім часом захопилася мистецтвом графіки.

Левове серце

Романа Дорош

15 років, м. Новояворівськ, Львівська область

«Левове серце»

Я уявляю свою країну, як могутнього, відважного, благородного лева, який захищає свій рід. Хочу щоб безстрашне левове серце було присутнє у кожному з нас.

Хранитель

Дар'я Ліпчевська

8 років, м. Київ

«Хранитель»

Малювання - це не просто моє захоплення, я сподіваюся свою майбутню професію пов'язати з образотворчим мистецтвом. Я зобразила Україну в образі тура. Лісовий тур – це благородна та могутня тварина. Недарма він був одним із символів Київської Русі - однієї із найсильніших та найпрогресивніших країн тогочасної Європи. Тур у моїй роботі об’єднує обидва береги Дніпра. Україна - мирна країна, в якій живуть працьовиті люди, тому на малюнку зображений хлібороб. Але в той же час ми всіма силами будемо протистояти намаганням відібрати в нас волю та незалежність. Саме тому Тур зображений одночасно в двох образах – Захисника та Помічника. А за його спиною - безкраї українські простори, синє небо та мирні міста.

Україна. Надія. Мир. Любов.

Вікторія Бренич

4 роки, м. Рівне

«Україна. Надія. Мир. Любов.»

Я намалювала коника-єдиноріжка, він завжди веселий і має гарний настрій, тому я назвала його Веселянка. Бо моя країна така ж сильна, мужня, працьовита як коник та красива, добра і чарівна як єдиноріг. Моя чарівна тваринка живе на хмаринках. На тих хмаринках є веселка, на якій живуть люди. На моєму конику завжди ростуть квіточки, навіть коли його ображають і йому сумно. А ще мій добрий, веселий і щирий єдиноріг вміє об'єднувати і мирити різних людей. Там завжди панує мир та злагода.

Сонячні зернятка майбутнього

Євангеліна Строева

9 років, м. Київ

«Сонячні зернятка майбутнього»

У цій роботі, я зобразила слимачка - це означає, що наша країна йде шляхом реформ впевнено, але дуже повільно. Українці, як мурахи, завжди дбають про добробут у своїх родинах й працюють, не покладаючи рук. Зерна кукурудзи й насіння соняшника символізують те, що ми - продовольча й зернова країна. А один зі засновників Академії мистецтв, Нарбут, у своїх графічних роботах зображував соняшник, як знак трудової України.