ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ В РАМКАХ ПРОГРАМИ WALLFALL

PINCHUKARTCENTRE РАЗОМ ІЗ ФОНДОМ РОЗВИТКУ ТА ПІДТРИМКИ МОЛОДОГО МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ СЛАВИ ФРОЛОВОЇ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ПОЧАТКОВОЇ ТА СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ WALLFALL

Майбутнє за креативними людьми в будь-якій сфері життя. Учитель — носій знань, покликання якого — допомогти своєму учню зберегти його індивідуальність і сформувати базові поняття, цінності та компетентності.

Наші спікери

Олена Сєрова

Олена Сєрова

Сучасна українська композиторка, членкіня Національної спілки композиторів України, кандидатка мистецтвознавства, доцентка НАКККіМ. Педагогиня з більш ніж десятирічним досвідом роботи як із дітьми дошкільного та шкільного віку, так і зі студентами. Авторка програм для школярів з музичного мистецтва освітньої організації «Культурний проект», методичних розробок для студентів НАКККіМ.

Катерина Бучацька

Катерина Бучацька

Художниця, викладачка проекту “Майстерня можливостей” в PinchukArtCentre. Входить до складу ініціативної групи по збереженню фотонасліддя Параски Плитки-Горицвіт та до складу групи «Монтаж». Працює з різними медіа: скульптура, інсталяція, фотографія, живопис. Номінантка на премію PinchukArtPrize 2020.

Оксана Садовенко

Оксана Садовенко

Дитяча викладачка, авторка програм для дітей та дорослих освітньої організації «Культурний проект».

Слава Фролова

Слава Фролова

Засновниця Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України, автор культурно-соціального проекту “Арт-Пікнік», культурної програми “WallFall” та дослiдницького конкурсу дитячого мальюнка «Рокiт», жюрі телевізійного проекту «Укріїна має талант».

Ольга Шишлова

Ольга Шишлова

Психологиня, арт-терапевтка, членкиня правлінння БФ “Асоціація батьків дітей з аутизмом”, автор та ведуча освітніх програм для дітей з інвалідністю в PinchukArtCentre.

Cветлана Ройз

Cветлана Ройз

Дитяча та сімейна психологиня, авторка освітніх проектів и книг «Волшебная палочка», «Практическое Ребенковедение», «где живёт Ангел», «шепотуньки», «Кто живёт у мамы в сердце», «Путешествие страшилки» и «Я иду сегодня в садик».

Володимир Воротньов

Володимир Воротньов

Сучасний український художник. Також відомий в сфері графіті під псевдонімом Lodek. Працює з фотографією, інсталяцією, публічним мистецтвом та перформансом.

Олександр Манукьянс

Олександр Манукьянс

Архітектор та промисловий дизайнер з Києва. Постійний учасник FabLab руху в Україні й світі. Викладач прототипування та цифрового виробництва. Працює в різноманітних середовищах: промисловий дизайн, виставковий дизайн, меблеве виробництво, архітектура, дизайн інтер'єру, графіка.

Леся Хоменко

Леся Хоменко

Художниця, членкиня групи «Р.Е.П.» та кураторської асоціації «Худрада». У 2009, 2011 та 2013 роках номінувалися на премії PinchukArtCentre, Future Generation Art Prize та художню премію імені Казимира Малевича.

ЯК ПОТРАПИТИ НА ІНТЕНСИВ?

Зареєструватися

Зареєструватися

Додати мотиваційний лист

Додати мотиваційний лист

Отримати запрошення

Отримати запрошення

Інтенсив розрахований на 30 вчителів образотворчого мистецтва початкової та середньої школи Києва та Київської області, які будуть обрані із зареєстрованих претендентів

У вас є питання?

Зв’яжіться з нами!

Куратор проекту Ольга Шишлова – психолог, арт-терапевт, керівник публічних та освітніх програм PinchukArtCentre, член правління БФ “Асоціація батьків і дітей з аутизмом”. Автор і ведуча освітніх програм для дітей, сімей та дітей і підлітків з особливостями розвитку в PinchukArtCentre.

НАШІ ПАРТНЕРИ