ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ В РАМКАХ ПРОГРАМИ WALLFALL

PINCHUKARTCENTRE РАЗОМ ІЗ ФОНДОМ РОЗВИТКУ ТА ПІДТРИМКИ МОЛОДОГО МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ СЛАВИ ФРОЛОВОЇ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ПОЧАТКОВОЇ ТА СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ WALLFALL

Майбутнє за креативними людьми в будь-якій сфері життя. Учитель — носій знань, покликання якого — допомогти своєму учню зберегти його індивідуальність і сформувати базові поняття, цінності та компетентності.

Наші спікери

Ганна Остапенко

Ганна Остапенко

головна редакторка журналу «Джміль», методистка альтернативної школи «Соняшник», авторка підручників НУШ.

Тетяна Лисенко

Тетяна Лисенко

PhD соціології мистецтва, завідувачка кафедри Мистецтва мережі інноваційних шкіл ThinkGlobal.

Оксана Садовенко

Оксана Садовенко

дитяча викладачка, авторка програм для дітей та дорослих освітньої організації «Культурний проект».

Павло Хайло

Павло Хайло

Сучасний український художник, дослідник, автор текстів.

Єгор Анцигін

Єгор Анцигін

сучасний український художник, викладач образотворчого мистецтва та інтерактивних художніх занять для дітей із багаторічним досвідом. Із 2016 активно займається ленд-артом, бере участь у всеукраїнських фестивалях, проводить лекції та воркшопи з ленд-арту по регіонах України. Навчався в Київській національній академії образотворчого мистецтва.

Катерина Окремова

Катерина Окремова

співзасновниця простору домашньої освіти «БеркоШко», авторка міждисциплінарних освітніх проектів для дітей та підлітків у закладах альтернативної освіти та музейних інституцій, зокрема в PinchukArtCentre (мистецтво, історія мистецтва, театр, ігри на взаємодію, музейна педагогіка, подорожі), ведуча воркшопів із ігрового навчання для дорослих.

Наталія Даценко

Наталія Даценко

режисерка, сценаристка, акторка крафТеатру "АртБагаж", авторка дитячих маршрутів у «Крокуй. KyivLab» та продюсерка Elena Makarova Universe.

Програма

Перший день 20.09

Де знайти нові ідеї для уроків?

Ганна Остапенко

Ганна Остапенко

Мистецька інтеграція: переконливі приклади для впровадження Семінар присвячений стратегії навчання мистецтву та через мистецтво. З'ясуємо як завдяки урокам образотворчого мистецтва можна не тільки розвинути творчий потенціал, але й підвищити загальну академічну успішність учнів та мотивацію до навчання загалом. Розглянемо методологію створення та впровадження інтегрованих занять, що передбачають поглиблення та розширення отриманих учнями предметних знань через творчу візуалізацію.

Тетяна Лисенко

Тетяна Лисенко

Воркшоп із методики Visual Thinking Strategy (стратегія візуального мислення) через практичний досвід модерації бесід про мистецькі об'єкти (як в якості учасника, так і фасилітатора). Будуть проговорені специфіка та підводні камені в проведення занять на основі цієї методики, а також переваги її використання для викладача в його практиці, учня в його розвиткові і вікових задачах, і групи.

Катерина Окремова

Катерина Окремова

Другий день 21.09

Використання методу Франсуази Барб-Галь на заняттях з дітьми. Метод Франсуази Барб-Галь: мова піде про найцікавіші моменти в спілкуванні з дитиною про мистецтво, про те, як відповідати на несподівані запитання дитини та як зацікавити дитину мистецтвом. Як перетворити перегляд книг і відвідини музеїв в захопливу пригоду, а сімейне малювання — на улюблене заняття дитини. Мета лекції — детально розглянути наше ставлення до дитячої творчості та надихнути на серйозну роботу із нею.

Оксана Садовенко

Оксана Садовенко

Воркшоп “Грати, вивчати, розучувати(ся)” Під час воркшопу художник розповість про історію використання ігор у мистецтві та освіті: від відкинутих практик педологів і дидактичних ігор 1920-х років до ідеї вільної гри в художніх течіях 1960-х; про ігрові механіки, небезпеки поєднання військових технологій та гри. Учасниці та учасники зможуть розібрати і проаналізувати різні ігрові практики, а також подискутувати про те, чим корисні і небезпечні ігри в системі освіти.

Павло Хайло

Павло Хайло

Як створювати художні твори, використовуючи найбільш прості та неочікувані матеріали Розглядаючи конкретні приклади художник розповість про сучасні жанри мистецтва, в яких використовуються природні матеріали. Учасники дізнаються, як створювати цікаві об'єкти з простих матеріалів, і наскільки важливо рівномірно розвивати в дітях як художньо-прикладний, так і візуальний досвід. Під час воркшопу вчителі створять власні художні роботи.

Єгор Анцигін

Єгор Анцигін

Третій день 22.09

Інтерактивна вистава “Фантеркок - маленький лялькар, син пралі” Учасники власноруч створять героїв та декорації, використовуючи прості матеріали - картон, папір, фольгу. Разом з режисеркою Наталією Даценко вчителі будуть малювати, вирізати, розставляти декорації, розповідати історію різними голосами, наповнюючи її дивовижною та неповторною для кожного показу атмосферою, штрихами, фактурою. Таким чином учасники здобудуть свій режисерський, артистичний, художній досвід, який зможуть використовувати в подальшій роботі з дітьми.

Наталія Даценко

Наталія Даценко

ЯК ПОТРАПИТИ НА ІНТЕНСИВ?

Зареєструватися

Зареєструватися

Додати мотиваційний лист

Додати мотиваційний лист

Отримати запрошення

Отримати запрошення

Інтенсив розрахований на 30 вчителів образотворчого мистецтва початкової та середньої школи Києва та Київської області, які будуть обрані із зареєстрованих претендентів

У вас є питання?

Зв’яжіться з нами!

Куратор проекту Ольга Шишлова – психолог, арт-терапевт, керівник публічних та освітніх програм PinchukArtCentre, член правління БФ “Асоціація батьків і дітей з аутизмом”. Автор і ведуча освітніх програм для дітей, сімей та дітей і підлітків з особливостями розвитку в PinchukArtCentre.

НАШІ ПАРТНЕРИ