ВИСТАВКА ROCKIT ВПЕРШЕ В КИЄВІ!

23 березня запрошуємо вас на міжнародну виставку дитячих малюнків «Якби моя країна була твариною…» до Національний Музей Історії України – НМІУ.   

На виставці будуть представлені роботи фіналістів всеукраїнського конкурсу ROCKIT. 2018 року Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України Слави Фролової організував всеукраїнський конкурс дитячих малюнків ROCKIT.

Ми запропонували дітям уявити нашу країну у вигляді тварини. У відповідь на запит ми отримали дивовижні малюнки фантастичних створінь. Цікава тема дала можливість учасникам вийти за рамки та показати власний світогляд.

Головна мета нашого конкурсу – допомогти дітям відчути впевненість у своїх силах. Ми прагнемо, щоб кожна дитина зрозуміла: своїм талантом та наполегливістю можна досягти будь-чого. Можливості безмежні. Креативність та талант – це не вроджені риси, як блакитні очі, а потенціал, який потребує підтримки, інвестицій та розвитку.

Перша виставка українських дитячих робіт відбулася на головній площі Кракова за підтримки Генконсульство України в Кракові-Konsulat Generalny Ukrainy w Krakowie На даний момент фонд розробляє міжнародну виставкову програму.

Експозиція буде відкрита для відвідувачів протягом місяця. Квиток на виставку входить у вартість вхідного квитка в музей.