БУДЬ КРЕАТИВНИМ АБО …

Новий проект Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України Слави Фролової WallFall запрошує на дискусійну панель: «Як дефіцит художньої та культурної освіти позначиться на наших дітях завтра?»

За 28 років незалежності у нашому суспільстві так не сформувалися цінності художної̈ та культурної̈ освіти. Тому наша основна задача звернути увагу і пояснити батькам, як культурний розвиток та підтримка творчого потенціалу допоможе дитині успішно реалізувати себе у майбутньому.

Учасники дискусії, експерти з питань освіти, психології, новітніх методик, аналітики та мистецтва обговорюватимуть проблеми і перспективи розвитку креативного мислення, новітні методи освіти, роль мистецтва в житті суспільства та багато іншого.

Ми впевнені, що креативний підхід навчає найголовнішому — здатності розмірковувати, застосовувати свої знання, розвивати індивідуальні здібності та піднімати рівень адаптивності до стрімких змін.

Учасники:

Анна Кушнерук – українська психотерапевт і телеведуча, практикуючий психолог, психоаналітик, фахівець в області прикладного психоаналізу, бізнес-психолог, експерт проектів на СТБ

Ольга Шишлова – психолог, арт-терапевт, менеджер публічних та освітніх програм PinchukArtCentre, член правління БФ “Асоціація батьків і дітей з аутизмом”. Автор і ведуча освітніх програм для дітей, сімей та дітей і підлітків з особливостями розвитку в PinchukArtCentre.

Наталія Шульга – головний експерт з питань освіти та науки реанімаційного пакету реформ, виконавчий директор «Українського наукового клуба», секретар постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту, професор у МПУ ім. М. П. Драгома́нова, депутат Київської міської ради.

Олег Дерев’янко – бізнес і соціальний підприємець, співзасновник і голова Наглядової ради ISSP- міжнародної компанії з кібербезпеки, співзасновник і голова Наглядовї ради InternationalCyberAcademy, автор ініціативи SchoolAngels, співавтор ініціативи 3С – Спільнота Свідомого Спілкування, співзасновник і голова Піклувальної ради Київського міжнародного фестивалю і конкурсу «Каштановий рояль», в 2015-2016 – заступник міністра освіти і науки України.

 Модератор дискусії

Лариса Мудрак – партнер з розвитку FBN-Ukraine, Незалежний медіа консультант, Віце-президент фонду “Благодійна Україна”.Має 25-річний досвід роботи в сфери комунікацій та медіа. З 2010 по 2014 рік обіймала посаду заступника Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Була представником України в Керівному Комітеті Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства.

Дискусія відбудеться в рамках міжнародної дитячої виставки ROCKIT – 20 квітня з 14:00-16:00. Національний музей історії України. Вул. Володимирська, 2